Gabinet

Gabinet medycyny estetycznej i chirurgii dermatologicznej w Katowicach zaprasza na wizytę!

Łączymy wysokie kwalifikacje, profesjonalizm oraz nowoczesne podejście do dermatologii estetycznej, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. By sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom, nasz zespół, obok specjalisty dermatologa Ewy Pierzchały, obejmuje również kosmetologa, wizażystę i pielęgniarki. Współpracujemy także z dietetykiem, chirurgiem plastycznym, fizjoterapeutą, psychologiem oraz lekarzami innych specjalności, do których kierujemy Państwa indywidualnie (także do placówek publicznych).

Nowocześnie wyposażony gabinet znajduje się przy kompleksie szpitalnym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego – mieścimy się w osobnym budynku, z przystosowanymi dla niepełnosprawnych wejściem oraz toaletą. Cenimy Państwa czas, dlatego staramy się, by wizyty konsultacyjne odbywały się standardowo co 20 minut – nie muszą Państwo stać w długich kolejkach, bo umawiają się Państwo na konkretną godzinę. W poczekalni oferujemy wodę, gazety, książki, periodyki związane z medycyną (nie tylko estetyczną i dermatologią) oraz książeczki i kolorowanki dla dzieci.

Zapewniamy dyskretną obsługę, rzetelność i profesjonalne podejście do pacjenta. Po zabiegu oferujemy stały nadzór dermatologa lub kosmetologa, a także próbki kosmetyków, które znajdą zastosowanie w konkretnym przypadku.

Nasz gabinet bierze udział w corocznej akcji „Melanoma Day”, tj. dniu oceny dermatoskopowej zmian barwnikowych. Pobieramy biopsje skórne z badaniem histopatologicznym oraz wycinamy znamiona barwnikowe.

www.dermatologiaestetycznakatowice.pl – warto zapamiętać ten adres w takich kwestiach jak botox, leczenie chorób skóry, chirurgia dermatologiczna. Zapraszamy do kontaktu.